Ropažu novada vidusskola

Individuālie mācību piederumi 2020./2021. mācību gadam

Piederumu saraksts

Eko skola

Par pirmsskolas rindu!

Pirmsskolas  bērnu reģistrācija pirmsskolas izglītības programmas apguvei ar 05.2019.notiek vienotā pašvaldības izglītības iestāžu bērnu pirmsskolas pieteikumu reģistrā:

*elektroniski mājaslapā www.epakalpojumi.lv

*klātienē Ropažos, Sporta ielā 1.

Saistošie noteikumi

Iekšējie noteikumi Covid-19 piesardzības pasākumiem.

Prezentācija par jaunā mācību gada aktualitātēm pirmsskolā un skolā, atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Iekšējās kārtības noteikumi skolēniem, precizēti.

  • [[event.date]].[[event.month]].[[event.place]] [[event.title]]  
Ielādēt vēl

Skolas vērtību vēstneši

  • Ropaži

    • 10.   Gustavs Ansis Bērziņš
    • 10.  Jurgita Jančenko
    • 10.   Rebeka Kolgānova
    • 10.   Marta Marija Kuļiņiča
    • 10.   Sindija Paula Levāne
    • 10.   Anete Muceniece
    • 10.   Vanesa Niedre

    Vērtību vēstnešu labie darbi

    Zaķumuiža

    • 1.c Ralfs Krišjānis
    • 1.c Elīza Kundziņa
    • 3.c Joannis Kolliopuls
    • 5.c Patrīcija Kalniņa
    • 5.c Saida Marta
    • 5.c Sprukuls Roberts
    • 6.c Gustavs Brasla
    • 6.c Bruno Kivkucāns
    • 6.c Sergejs Grigorjevs
    • 6.c Tīna Liepiņa
    • 6.c Rodrigo Melderis
    • 6.c Sanija Strazdiņa
    • 8.c Endija Biezā
    • 7.c Sabīne Grīnberga
    • 7.c Alīna Indriksone
    • 7.c Līva Krīgere
    • 7.c Dāvis Osītis
    • 7.d Tomas Leps
    • 7.d Rainers Meijers
    • 7.d Elza Rudzīte
    • 7.d Rihards Pauls Spriņģis
    • 7.d Justīne Turka
    • 7.d Rauls Ričards Valge
    • 7.d Tīna Gabriela Valge
    • 7.d Esmeralda Virlane
    • 8.c Nikola Keita Freimane
    • 8.c Nikola Guščina
    • 8.c Jolanta Kārkliņa
    • 8.c Rauls Pudnieks
    • 9.c Anitra Berga
    • 9.c Regnārs Kļaviņš
    • 9.c Marta Koleča
    • 9.c Karīna Skreba
    • 9.c Luīze Anna Spriņģe
    • 9.c Katrīna Zukure
    • Skolotāja Jolanta Nazarova
    • Skolotāja Inga Spriņģe

    Vērtību vēstnešu labie darbi

  • Ropaži 

    • 1.a Grigorijs Zuters
    • 8.b Adriāna Lozinska
    • 10. Jurgita Jančenko

    Vērtību vēstnešu labie darbi

    Zaķumuiža

    • 1.c Katnisa Kakliauska
    • 3.c Oskars Romanovskis
    • 4.c Everts Precinieks
    • 4.c Greta Nia Biele
    • 4.c Magone Adrija Apine
    • 4.c Dāvids Grunšteins
    • 4.c Jānis Duhovskis

    Vērtību vēstnešu labie darbi

  • Ropaži

    • 2.a Paula Ķeze

    Vērtību vēstnešu labie darbi

    Zaķumuiža

    • 2.c Gabriels Bebris
    • 2.c Keita Avota
    • 2.c Līva Ancāne
    • 2.c Letīcija Kalniņa
    • 2.c Līva Ancāne
    • 3.c Ārons Pinka
    • 3.c Jana Cibuļska
    • 3.c Šarlote Vanaga
    • 3.c Marta Kulvele
    • 5.c Juris Lauris Stoļarovs
    • 6.c Adrians Damme
    • 6.c Undīne Ozola
    • 6.c Daniēls Pinka
    • 6.c Džūlija Trupāne
    • Skolotāja Kristīne Krīgere

    Vērtību vēstnešu labie darbi

     

  • Ropaži

    • 2.a Annija Biteniece
    • 11.klases skolēni

    Vērtību vēstnešu labie darbi

    Zaķumuiža

    • 1.c Elizabete Pauliņa
    • 1.c Olivers Labejs
    • 1.c Silvestrs Siliņš
    • 1.c Rihards Pudnieks
    • 3.c Krišjānis Petruškevičs
    • 3.c Ārons Pinka
    • 3.c Oskars Romanovskis
    • 3.c Francis Egle
    • 3.c Reno Kolliopuls
    • 3.c Joannis Kolliopuls
    • 3.c Kārlis Apinis
    • 4.c Greta Nia Biele
    • 4.c Pēteris Puplovskis
    • 6.d Ernests Žeiris
    • 6.d Agnija Vīgante
    • 6.d Artis Šīrants
    • 6.d Evelīna Šauriņa
    • 6.d Terēze Līna Ozere
    • 6.d Kevins Lastovskis
    • 6.d Megija Krūmiņa
    • 6.d Kate Grūbe
    • 6.d Gerda Brakmane
    • Darbinieks   Zinaīda Cakule
    • Darbinieks   Ināra Skrodele
    • Darbinieks   Sandis Petruškevičs
    • Darbinieks   Igors Petrakovs

    Vērtību vēstnešu labie darbi

  • Ropaži

    • Jurgita Jančenko
    • Henrijs Krūmiņš un mamma Santa

    Vērtību vēstnešu labie darbi

    Zaķumuiža

    • 1.c Gustavs Šreibers
    • 3.c Ārons Pinka
    • 7.c Beāte Bebre
    • 7.c Danieja Anna Blaua
    • 7.c Diāna Blumberga
    • 7.c Keita Gailīte
    • 7.c Liene Viktorija Ķerpe
    • 7.c Raivis Villa
    • 7.d Arvils Morozovs
    • 7.d Paula Daniela Pilipiva
    • 7.d Alise Strēlniece
    • 7.d Roberts Unda
    • 9.c Karīna Skreba

    Vērtību vēstnešu labie darbi