Pulciņi pirmsskolā

Angļu valodas nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem

Te nu mēs esam-ZAĶUMUIŽAS UN ROPAŽU RAKARI!

Jaunos futbolistus apmācām jau no 2010. gada un biedrībā esam apvienojuši vairāk kā 200 bērnu. Novadā darbojamies jau 8. gadu. Mūsu treniņu grupās strādājam ar bērniem atbilstoši to vecumam. Pašlaik spēlējam futbolu Zaķumuižas bērnudārzā un skolēnu grupās, un esam šogad atsākuši nodarbības Ropažu bērnudārzā. Pašlaik no Ropažu novada pie mums trenējas apmēram 40 bērni. Mūsu treneri māca jaunos futbolistus vecumā no 4 gadiem. Par savu mērķi mēs esam izraudzījušies nevis izaudzināt slavenus futbolistus, bet gan panākt to, lai bērni izaugtu fiziski veseli, saprastu, ka kaut ko dzīvē sasniegt var tikai neatlaidīgi strādājot, ko nozīmē būt atbildīgam par sevi kolektīva priekšā, būt vajadzīgam savai komandai. Ja, cītīgi trenējoties, redzam, ka futbols ir ”sirdslieta” , bērniem tiek dota iespēja trenēties izlases sastāvā ,kas piedalās turnīros gan mūsu valstī, gan ārzemēs. Labākie mūsu kluba audzēkņi spēlē Vidzemes izlases un Latvijas vadošo klubu komandās. Katru gadu organizējam vasaras treniņus un dienas nometnes Upesciemā kopā ar slaveniem ārzemju treneriem.

Treniņi Zaķumuižā notiek:

skolēniem                                             Pirmdienās un trešdienās no  17.00-18.00.(grupā vēl ir 4 vietas)

bērnudārza audzēkņiem                Pirmdienās un trešdienās no  18.00-.19,00(grupā vēl ir 6 vietas)

kopējais treniņš bērniem no visiem novadiem    Sestdienās no 11.00-12.00 Mālpils sporta centrā.

Treniņi Ropažu bērnudārzā notiek

Pirmdienās un trešdienās no 15,40,-16,40 (pašlaik grupa pilna, varam pierakstīt rindā)

Ja esam Jūs ieinteresējuši-zvaniet:  29476314 – Valdis vai izpildiet pieteikuma anketu mūsu mājas lapā www.fsgarkalne.lv

Folkloras kopa „Oglīte”

Dzīvojam dziedot, ejot rotaļās, dejojot un muzicējot

„Bez tradīciju iespaida nevar izaugt stipra jaunatne. Katram tēvam, katrai mātei to vajadzētu zināt un gādāt par to, lai tikumiskās atziņas, kas izkristalizējušās caur gariem mūžiem no tautas, apspīdētu kā saule viņu bērnu jaunību. Tautas dziesmā slēpjas tautas neiznīcināmais gars.”

Anna Brigadere

Mēs esam no Latvijas – zemes, kurā dzīvo lepna un dziedoša tauta, kas tur godā savas tradīcijas.

Ar latviešu tautas dziesmām, dejām un rotaļām sākām draudzēties 1989. gadā, kad dzima pirmā Zaķumuižas bērnu un jauniešu folkloras kopa “Pērkonītis”. “Pērkonītim” pieaugot,  veidojās nākamā dziedātāju paaudze – “Oglītes” un tā nu jau 30 gadus dzīvojam dziedot, ejot rotaļās, dejojot un muzicējot.

Ar senču tradīcijām bērni sāk iepazīties jau pirmsskolā no 3 gadu vecuma. Folkloras kopas „Oglīte” pamatsastāvā ir bērni no 7 līdz 19 gadiem. Mēs ne tikai dziedam un dejojam, bet apgūstam arī tradicionālos mūzikas instrumentus – kokli, stabuli, vijoles spēli u.c., un svinam svētkus, arī mūsu mīļākos – Vasaras Saulgriežu svētkus.

Katru gadu piedalāmies Dziedātāju konkursos, dažādos folkloras festivālos. Koncertējam pašu mājās – Ropažu novadā, Pierīgā un Rīgā un arī citviet Latvijā. Savas spējas esam rādījuši arī daudzās ārvalstīs – festivālos Polijā, Čehijā, Slovākijā, Vācijā, Zviedrijā, Dānijā, Īrijā, Maskavā, Lietuvā, Beļģijā u.c.

Labprāt ar sevi un latviešu tautas dziesmām iepazīstināsim arī publiku citviet Latvijā un pasaulē!

Kontaktinformācija:

Folkloras kopas vadītāja – Ligita Šreibere

Tālrunis: 29375458, 67958551

E-pasts: ligita.sreibere@inbox.lv

Sporta iela 2, Ropažu Kultūras un izglītības centrs, Ropaži, LV 2135

Futbola klubs Valor

Futbola klubs Valor- drosmīgi un bezbailīgi kaujā!

Kāpēc mums vajag futbolu ? – Futbols veido izcilas personības, attīsta atbildību, disciplīnu un komandas garu. Vienam tas sniedz iespēju pieredzēt krāšņu dzīvi, citam neaizmirstamas emocijas un gandarījumu. Futbola mīlestība nozīmē būt uzvarētājam!
Futbola klubs Valor ir dibināts 2017.gada 6.septembrī.
Mēs atrodamies un futbola treniņus aizvadām Ropažu stadionā, Ropažu sporta centrā un Zaķumuižas sporta centrā un Zaķumuižas trenažieru zālē.
Mūsu mērķis un vīzija ir novirzīt bērnus un jauniešus no negatīvi ietekmējošām lietām un piesātināt bērnu jauniešu ikdienu ar sportiskām aktivitātēm, tādējādi veicinot personības un rakstura izaugsmi.
Futbola klubs Valor akcentējas uz Ropažu novada bērniem un jauniešiem. Mūsu klubā futbola iemaņas pašlaik apgūst 60 bērni un jaunieši vecumā 7-15 gadiem. Mēs piedalāmies un pārstāvam Ropažu novadu Vidzemes čempionātā, kā arī dažādos citos futbola turnīros. Mūsu galvenais mērķis un misija ir lai bērniem un jauniešiem Ropažu novadā tiktu ikdiena saistīta ar sportiskām aktivitātēm, tādējādi stiprinot veselību, imūnsistēmu, raksturu, cīņas sparu.
Mūsu nākotnes mērķis ir sastādīt konkurenci vadošajām Latvijas futbola akadēmijām Latvijas čempionātā visas vecuma grupās.
Mēs organizējam treniņus 7 reizes nedēļā Ropažos un Zaķumuižā, tajā skaitā treniņus trenažieru zālē un peldbaseinā. Treniņus pasniedz kvalificēti un motivēti treneri.
Kā arī organizējam futbola nometnes vasarā, futbola turnīrus un dažādus ar futbolu saistītus pasākumus!
Ik viens sportot gribētājs ir aicināts pievienoties sporta karalim un stiprināt savu veselības stāvokli futbola nodarbībās!

Robotikas pulciņš

Otrdienās Zaķumuižas PII

• 1. nodarbības laiks 17.00-17.45 (kuri nāk pirmo reizi)
  • 2. nodarbības laiks 17.45-18.30 (tiem kuri apmeklē pulciņu otro mācību gadu)